OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vážení občané, ocitli jsme s v nejcitlivějším bodě polistopadového vývoje. Prezident Zeman jmenoval premiérem oligarchu a mediálního magnáta Babiše, který hodlá ještě pevněji spojit svůj business se státem. V demokratickém světě nemá obdoby, aby byl vládou pověřen trestně stíhaný člověk. To, zdá se, pochopili i poslanci nedemokratických stran a Babišova vláda nedostala důvěru.

Tím ale nekončí Zemanovo „ústavní inženýství“. Babišova vláda v demisi může prý vládnout neomezeně dlouho. Za tu dobu napáchá ale Babiš ve státní správě nevratné personální škody... Už začal.

Není pochyb o tom, že tandem Zeman-Babiš odklání naši zemi od západního kurzu v souladu s přáním Vladimíra Vladimíroviče Putina, což má mít celoevropské důsledky.

 Podobnou situaci jsme zažili naposledy v letech 1946-48. Všichni víme, jak to dopadlo.

 Ústava nenabízí mnoho možností. Kromě občanské neposlušnosti je tu pouze mobilizace demokraticky smýšlejících občanů k volbě 

Jiřího Drahoše prezidentem! 

To dobře ví Pavel Fischer, Michal Horáček a Marek Hilšer, kteří okamžitě po 1. kole Jiřího Drahoše podpořili a nabídli mu svou pomoc. Ostatně programy těchto čtyř kandidátů jsou v zásadních bodech shodné.

 V následujících dnech budeme čelit většímu tlaku lží a pomluv, než jsme zažili při poslední volbě prezidenta. Ruské i tuzemské kremlofilní hnojomety neznají meze a vybraná oligarchizovaná a bulvární média už čekají na jejich „objevy“.

 Jiří Drahoš vrátí Českou republiku na politickou mapu Evropy! Pojďme na to!

 Pokud se všichni jejich voliči v druhém kole dostaví k urnám, může Jiří Drahoš Zemana porazit!

Podpořte Jiřího Drahoše podle svých možností!

Hlavní stránka:            https://www.jiridrahos.cz/

Chci podpořit J. D.      https://www.jiridrahos.cz/podporte/

                                    https://www.jiridrahos.cz/dobrovolnici/

Chci přispět:                https://www.jiridrahos.cz/prispejte/

Facebook:                   https://www.facebook.com/drahosjiri/

                                    Jiří Drahoš prezidentem

                                    Jiří Drahoš - Prezident ČR

Přijďte a volte Jiřího Drahoše, je k tomu vážný důvod!