PROČ NEVOLIT ZEMANA 

 1. Je to nepokrytě Putinův člověk, lstivý reprezentant naší proruské páté kolony, od Klase po Babiše, Okamuru a KSČM. Cílem této „estébácko prognosticko-komunistické skupiny“ je návrat do sféry vlivu Ruska.
 1. Politik „více azimutů“ je politika orientovaná na Rusko a Čínu. Ostudné podlézání Číně a Rusku.
 2. Proruská a ostudná kancelář Hradu je bezpečnostním rizikem a ostudou (Nejedlý, Mynář, Ovčáček, Zbytek, Foretník, Šlouf atd.)
 3. Útok na svobodná média (Peroutka atd.)
 4. Útok na akademické svobody (nejmenování profesorů atd).
 5. Předstírané a záludné manévry (projevy v OSN bez výstupu, zastánce „federalizované“ EU, podpora Izraele atd.)
 6. Kromě proklamování „federalizované Evropy“ nikdy nemluvil o tom, jakou Evropu chceme.
 7. Místo aby byl symbolem státnosti, vyplavuje z lidí to nejhorší, co v nich je (milost pro nájemného vraha, urážkami premiéra Sobotky, vulgární mluvou atd.)
 1. Neúcta k ústavě a ústavním zvyklostem. Svým politikařením rozehrál hru proruskými silami: Babiš, Okamura, komunisté, SPO a další. Jeho činy jsou postaveny na brutálních lžích.
 1. Prezident má národ spojovat a pomoci hledat konsenzus. Zeman národ dokonale rozdělil.
 2. Současná Zemanova (ne)kampaň se nevymyká jeho charakteristice. Ostatně před pěti lety zvítězil pomocí brutálních lží v závěru kampaně.
 3. Několik jeho lží viz zde: http://www.ctidoma.cz/politika/2018-01-19-ma-nekdo-zemana-za-andela-mozna-padleho-tohle-jsou-jeho-nepravdy-37630?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 1. Zeman je fyzická a duševní troska, alkoholik, ostuda na místo reprezentace. Díky alkoholu a ruským penězům je Zeman loutkou v rukou Kremlu. http://www.info.cz/cesko/podivejte-se-na-unikatni-animaci-ktera-ukazuje-jak-zeman-ve-funkci-uplne-sesel-10878.html  Tohle je hlava státu?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=531353480569959&set=gm.1528381973926272&type=3&theater&ifg=1

 1. Zde je 30 důvodů, proč nevolit Zemana, podle deníku Forum 24:

http://forum24.cz/30-pripadu-milose-zemana-proc-uz-by-nemel-byt-znovu-prezidentem/