Pánové, kteří nám zavraždili dva české občany a způsobili škody za miliardu (!!!) korun si žijí v Rusku jako králové a Putin se nám dál směje do obličeje

 Už víme, že za výbuchem ve Vrběticích před sedmi lety stála dvojice ruských agentů - Alexandr Miškin a Anatolij Čepiga. Oba muži jsou mimochodem také podezřelí z otravy bývalého ruského agenta Sergeje Skripala ve Velké Británii. 

18-04-01.jpg

Oba jsou příslušníky ruské služby známé pod zkratkou GRU, což je Hlavní správa generálního štábu ruských ozbrojených sil. Vzhledem k tomu, že Miškin a Čepiga jsou speciálně vycvičení agenti vysílaní do Evropy za účelem mj. i diverzních akcí, pravděpodobně plnili úkoly odpovídající jejich vyškolení.  

18-04-02.jpg

V listopadu 2014 byli Miškin i Čepiga vyznamenáni titulem Hrdina Ruska. O vyznamenání rozhodl zvláštním dekretem přímo prezident Putin. Krátce po vyznamenání se Miškin i Čepiga přestěhovali do bytu v moskevském mrakodrapu za 350 tisíc dolarů (téměř osm milionů korun). Byty nekoupili, byly jim podle oficiálních záznamů přiděleny. 

18-04-03.jpg

Rusko své občany Alexandra Petrova a Ruslana Boširova (to jsou falešná jména Miškina a Čepigy) vydat nemůže, neboť by to bylo v rozporu s ruskou ústavou.